Witamy serdecznie w naszej placówce ! !

Otwarcie Centrum Medycznego Med Plus w Łodzi miało miejsce w 2009 roku.

Od tego czasu przyjęliśmy tysiące pacjentów, zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Med Plus ściśle współpracuje z oddziałem okulistycznym Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową opiekę i szeroki zakres usług medycznych.

W 2012 roku, jako pierwsi w Polsce, zakupiliśmy laser mikropulsowy i rozpoczęliśmy, przy jego zastosowaniu, leczenie naszych pacjentów. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie laser do leczenia schorzeń siatkówki oraz jaskry. Dzięki funkcji mikropulsów, zabiegi odbywają się z minimalną ingerencją w struktury tkanek oka. Jego największą zaletą jest bezinwazyjne leczenie pacjentów z jaskrą oraz ze schorzeniami siatkówki w przebiegu cukrzycy (cukrzycowy obrzęk plamki). Zabiegi wykonywane są w ramach kontraktu z NFZ, jak również prywatnie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Pacjentom kompleksowych usług medycznych o wysokiej jakości. Sukcesem jest dla nas satysfakcja i zaufanie Pacjentów - to decyduje o wartości naszej firmy.

Dlatego, w 2014 roku, wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005, który jest narzędziem w realizacji naszego celu strategicznego.

W 2018 wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą ISO/IEC 27001:2013 (więcej w dziale Certyfikaty ISO)

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów oraz usług przez nas oferowanych.

 

Drukuj